Vzdělávání, které Vás bude bavit

  • Vybíráme pro vás lektory, kteří učí, co opravdu dovedou, a mají nejen teoretické ale i praktické zkušenosti
  • Preferujeme minimum teorie a maximum praxe
  • Sami se neustále vzděláváme a přinášíme Vám inovativní techniky vzdělávání z celého světa.
  • Vyvíjíme dlouhodobé a návazné kurzy, abyste se mohli ve své oblasti stále zlepšovat.
  • V případě speciálních požadavků, pro které nenajdete odpovědi ve standardním školením, pro Vás rádi uspořádáme školení na míru, které zohlední Vaše potřeby.

Kalendář

Nejbližší termíny školení

17. 10. 2023

JoeDX Live with Agile Kata - Praha

7. 11. 2023

Agilita ve smlouvách - Praha

9. - 10. 11. 2023

Management 3.0 - Brno

10. 11. 2023

Jak na OKR? - ONLINE

10. 11. 2023

Zpětná vazba a jak na retrospektivu - Brno

27. - 28. 11. 2023

Agile QA - Praha

1. 12. 2023

Mýty, věda a diagnostika týmů - ONLINE

7. - 8. 12. 2023

Moderní rozvoj týmů - Bratislava

1. - 2. 2. a 8. - 9. 2. 2024

Management 3.0 Foundation Online Workshop - ONLINE

Nabídka školení

Produktová akademie

Půlroční vzdělávací program určený primárně pro Produktové manažery (PM) a Produktové vlastníky (PO), kteří chtějí prohloubit a uceleně propojit znalosti v klíčových oblastech produktového managementu v agilním ekosystému.

Nejbližší termín: po naplnění kapacity se společně domluvíme na prvním termínu
Lokalita: připravujeme

JoeDX Live with Agile Kata

Supercharge Your Organization with Kata Watts - Building SW&HW Products like Tesla and SpaceX using the Agile Kata.

Nejbližší termín: 17. 10. 2023
Lokalita: Praha

Management 3.0

Mnohé organizace v současnosti opouštějí tradiční, hierarchické modely a experimentují s flexibilnějšími přístupy řízení. Posláním holandského přístupu Management 3.0 je hledat praktické způsoby, jak dosahovat cílů prostřednictvím týmové práce a jak zvyšovat spokojenost lidí v práci. Workshop přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací a nabízí to nejlepší z agilního leadershipu.

Nejbližší termín: 9. - 10. 11. 2023
Lokalita: Brno

Agilita ve smlouvách

Nezbytnou součástí života každé organizace je smluvní agenda. I ta má ale svoje pravidla, specifika a může vykazovat různou míru agility. Agilními smlouvy jsou postaveny na principu důvěry, spolupráce, dodání hodnoty, ne na principu boje a nedůvěry. Musí nám umožnit snadnou a průběžnou změnu, která je faktem u každého projektu. Seznámíme Vás, s jakými smlouvami se můžete setkat a jak se chovají.

Nejbližší termín: 7. 11. 2023
Lokalita: Praha

Jak na OKR?

Metoda OKR je teoreticky poměrně jednoduchá, stejně jako třeba Scrum a přesto se při praktické implementaci často ukazuje jako poměrně složitá mající v různých kontextech jiná řešení. Podělíme se s Vámi o naše znalosti a zejména praktické zkušenosti se zaváděním OKR do různých společností.

Termín: 10. 11. 2023
Lokalita: ONLINE

Zpětná vazba a jak na retrospektivu

Na mnoha modelových situacích i na vlastních případech si ukážeme, jak zpětnou vazbu dávat i přijímat. Vysvětlíme si, co je to retrospektiva, k čemu slouží a jaké jsou její formy. Získáte od nás facilitační tipy i konkrétní nástroje a techniky.

Nejbližší termín: 10. 11. 2023
Lokalita: Brno

Agile QA

Mění se jak plánujeme, vyvíjíme, doručujeme, myslíme a logicky tedy i jak testujeme. Přesněji řečeno, celá oblast kvality se mění a v duchu Agile se vše zrychluje, zkracuje a posouvá doleva. Ale cíle zůstávají pořád stejné - doručit software, který funguje a přináší hodnotu.

Nejbližší termín: 27. - 28. 11. 2023
Lokalita: Praha

Mýty, věda a diagnostika týmů

Pokládáte si otázku, jak dosáhnout spolupráce, která lidi nabíjí a zároveň přináší výsledky? V tomto workshopu se s Vámi podělíme o nejmodernější poznatky z psychologie týmů a naučíme Vás používat nástroje, které Vám pomohou nastavit efektivní spolupráci v týmech tak, aby dávala lidem smysl a nesla požadované výsledky.

Termín: 1. 12. 2023
Lokalita: ONLINE

Moderní rozvoj týmů

Dvoudenní certifikační workshop vychází z mezinárodně uznávaného modelu rozvoje týmu „Raketového modelu“. Chcete aby váš tým pracoval efektivně? Raketový model je způsob, jak uchopit týmovou spolupráci a zároveň sada konkrétních nástrojů, které vás naučíme používat pro zlepšení. Model je vhodný jak na analýzu týmů, tak i na zvýšení týmové motivace a zlepšení efektivnosti týmu.

Termín: 7. - 8. 12. 2023
Lokalita: Bratislava

Management 3.0 Foundation Online Workshop

Interakce, diskuse, výměna zkušeností. Workshop přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací a nabízí to nejlepší z agilního leadershipu.

Nejbližší termín: 1. - 2. 2. a 8. - 9. 2. 2024
Lokalita: ONLINE

Právo a byznys – pomoc, ne problém

Cílem workshopu je ukázat, jak přistupovat k právním službám a využívat jejich potenciál. Nejedná se o obecné PR, ale projdeme si pár konkrétních témat a ukážeme si jak je řešit.

Termín na vyžádání

Ekosystém agilních roadmap

Od vize produktu a experimentů k agilním roadmapám.  Workshop pokrývá celý širší kontext produktového managementu v agilitě, nevěnuje se pouze roadmapám, protože jejich konstrukce vyžaduje splnění a fungování vícero nezbytných předpokladů.

Termín na vyžádání

Trénink jak na špičkovou facilitaci

Facilitace umožňuje nebo usnadňuje průběh. Pokud hledáte inspiraci, jak usnadnit průběh skupinových setkání či porad, přijďte se inspirovat.

Termín na vyžádání

Jak pomoci HR stát se partnerem pro byznys

Vysvětlíme si, co je agilní myšlení a jaké procesy a nástroje tyto přístupy používají.

Prodiskutujeme otázku přínosu a obtíží agilní změny a také zda a kam s ním. Otevřeme otázky týkající se práce s daty a experimentů, které spolutvoříme s lidmi pro které HR projekty realizujeme.

Termín na vyžádání

Co je mým produktem - produktové vize

Cílem workshopu je pobavit se o tom, co je vlastně ve vašem kontextu skutečným produktem, jak se na něj dívat, kde má hranice, kdo jsou vlastně uživatelé a stakeholdeři, jaké potřeby jim řešíme a jaké už ne, kdo na nás navazuje a jak jsme napojeni na cíle organizace.

Termín na vyžádání

Analýzy a sběr požadavků v agilním prostředí

Vyvíjíte tlak na doručování v IT týmech a divíte se, že kýžený efekt nepřichází? Hledejte příčiny hned na vstupu. Na workshopu se zaměříme na dvě oblasti, které se v agilním prostředí provádí výrazně jinak a mají významný dopad a to na sběr požadavků a jejich formu a analýzy a jejich provádění.

Nejbližší termín: Termín na vyžádání

Agilní HR

Stále více organizací se mění na agilní. To vyžaduje nejen nové a odlišné kompetence lidí v rámci organizace ale i zásadní posun tradičních postupů k flexibilitě v oblasti lidských zdrojů. Workshop je navržen specificky pro potřeby HR ve světě agility a je veden interaktivní formou, kde budou mít účastníci prostor diskutovat konkrétní situace z jejich organizací.

Termín na vyžádání

NE jako základ produktového managementu

Největší výzvou v oblasti řízení produktů je plánování a prioritizování požadavků. Jaké nápady či požadavky můžeme potvrdit realizovat nyní a které naopak musí počkat? Tlak zákazníků na nové funkce produktů je v mnoha firmách velký. Na workshopu podrobně probereme, co by mělo předcházet Vašemu rozhodnutí, tak abyste se nedostávali do problémů s nedodržením termínů, či nedodávali produkty jejichž funkce nejsou potřebné.

Termín na vyžádání

Servant Leader

Komplexní roční tréninkový program, jehož cílem je rozvoj osobnostních kompetencí managementu při práci s lidmi. Program je určený pro všechny, kteří pracují v týmu, anebo mají na starost tým lidí a mají zájem zdokonalit se v oblasti respektujícího se leadershipu. Jednotlivá setkání jsou zaměřená na dvě oblasti, osobnostní rozvoj a rozvoj technik.

Termín na vyžádání

Advanced Certified ScrumMaster

Začlenění hodnot a agilních principů do Vaší práce vyžaduje usilovnost a závazek k neustálému zlepšování. Dvoudenní certifikovaný workshop od Scrum Alliance je určen pro Certified ScrumMastery, kteří již mají roční praxi a chtějí učinit další krok v učení, aby se stali skutečnými odborníky.

Termín na vyžádání

Certified Scrum Master

Dvoudenní kurz certifikovaný od Scrum Alliance  poskytuje přehled o všech aspektech Scrumu. Projdeme veškeré potřebné znalosti, abyste po skončení kurzu mohli implementovat Scrum ve Vašich organizacích. Kurz je veden interaktivní formou s bloky přednášek, cvičení, diskuzí a je také obohacen zkušenostmi z praxe světově uznávaného lektora Geira Amsjo.

Termín na vyžádání
Lokalita: ONLINE

Certified Scrum Product Owner

Dvoudenní kurz certifikovaný od Scrum Alliance vás podrobně seznámí s agilním způsobem řízení produktu. Po skončení kurzu budete připraveni na roli Product Ownera a budete rozumět principům Scrum procesu a Agilního produkt managementu.

Termín na vyžádání
Lokalita: ONLINE

Servant Leader Advanced

Navazující program pro absolventy ročního základního kurzu Servant Leader. Skládá se ze čtyř třídenních setkání během jednoho roku, na nichž budeme procházet od rozvoje vlastního já, přes interakce v sociálním prostředí až po změnu organizací.

Termín na vyžádání

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top