Mini-workshop

Jak pomoci HR stát se partnerem pro byznys

Jak pomoci HR stát se partnerem pro byznys

Komplexita a dynamičnost změn v dnešní době vyžadují rychlé reakce a přizpůsobení se od všech firem. Doposud stabilní trhy se dost mění a některé i otřásají v základech, namátkou bankovnictví, kamenný retail, či energetika. Situace a změny chování způsobené covidem tyto změny ještě více zviditelnily.
HR by mělo být strážcem kultury ve firmě a vlastní klíčové nástroje k její změně: od vzdělávání, přes koučování až po hodnocení zaměstnanců, benefity a pomoc při nastavování cílů. HR může být důležitým článkem změny i v agilní transformaci, pokud naskočí na tuto vlnu a je samo aktivní v řízení a návrhu změn.
Pro koho je workshop určený?
HR managery, HR specialisty (řízení lidských zdrojů, talent development a rozvoj zaměstnanců), managery, ale i ScrumMastery a Agilní Coache, které zajímá problematika agilního HR
V tomto úvodním vhledu do agilního HR si probereme principy Agilního myšlení a řízení a namapujeme si je na HR. Co to vlastně znamená a jak se to promítá do denní práce HR pracovníků na dvou úrovních:
• Podpora a iniciace změny kultury firmy na agilní firmu (agilní transformace firmy)
• Doručování HR projektů Agilně (agilní HR projekty)
Vysvětlíme si, co je agilní myšlení a jaké procesy a nástroje tyto přístupy používají.
Prodiskutujeme otázku přínosu a obtíží agilní změny a také zda a kam s ním.
Otevřeme otázky týkající se práce s daty a experimentů, které spolutvoříme s lidmi pro které HR projekty realizujeme. Součástí diskuzí budou konkrétní příklady z praxe jiných firem, které si touto změnou již prošly nebo aktuálně prochází.

Termíny:

připravujeme
začátek 09:00, konec 12:30

Cena:

Cena 4300,- Kč bez DPH.
Zákazníkům bez českého IČ fakturujeme v EUR dle aktuálního kurzu.

Lektor:

Zdeněk Macháček

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top