O nás

Poskytujeme kvalitní profesionální, analytické a poradenské služby v oblasti informačních technologií a řízení organizací, procesů a projektů. Věříme, že prostor a šanci na zlepšení má každý jednotlivec i každá společnost. Pomůžeme Vám najít řešení, které přispějí k Vašemu růstu, zvyšování efektivity a výkonnosti. Spolupracujeme s respektovanými odborníky z České republiky i ze zahraničí, které spojuje maximální důraz na potřeby klienta a kvalitu poskytovaných služeb. Vytvoříme pro vás návrh řešení a o postaráme se o kompletní realizaci. Rádi přispíváme k rozvoji odborné komunity, přinášíme inspiraci a podporujeme sdílení zkušeností. Baví nás být u toho, když se posouváte vpřed.

Jste připraveni na změnu? Pojďme do toho společně!

Naše vize a hodnoty

Vášeň

Pracujeme s nadšením a odhodláním. Věříme, že na tom, co děláme, záleží: jsme hrdí, že přispíváme k růstu našich klientů a pomáháme jim prosadit významné změny.

Pracujeme na sobě

Inovace a kvalita jsou pilíři technologického pokroku. Zkoušíme nové věci, přijímáme nové výzvy a stále se učíme. To, co Vám nabízíme máme předem vyzkoušené.

Pozitivní přístup

Veškeré změny lze dělat s radostí. Pozitivní přístup opravdu může každou situaci posunout do produktivnější a konstruktivnější fáze.

Důvěra

Je základní stavební kámen našeho vztahu s klienty. Musí být budována, upevňována a neustále posilována.

Poctivost

Klient je pro nás partnerem, s kterým chceme jednat spravedlivě, otevřeně a s respektem.

Vztahy

Budujeme dlouhodobé vztahy jak s našimi klienty, tak i s kolegy. To nám přináší nejen obrovskou hodnotu, ale proto nás práce tak baví.

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top