Workshop

Moderní rozvoj týmů

Raketový model týmové práce

Týmová práce je jedním ze tří klíčových pilířů organizací, které uspějí v komplexním světě 21. století. Přesto stále jen málo lidí pracuje ve skutečně efektivních týmech. Dvoudenní certifikovaný workshop Moderní rozvoj týmů vychází z mezinárodně uznávaného modelu rozvoje týmů The Rocket Model ™. Účastníkům poskytne vědecky i praxí ověřené konkrétní, srozumitelné a jednoduše aplikovatelné postupy a nástroje na budování a udržování vysoce výkonných týmů.

Proč týmy?

Týmy tvoří základní jednotku organizace a schopnost spolupracovat je jedním z klíčových očekávání zaměstnavatelů. Podle každoročního globálního průzkumu organizace Deloitte stále intenzivněji podporují a využívají neformální komunikační sítě a týmovou práci. Jejich význam dokládá i popularita Agile, jehož pilířem je práce prováděna v malých, multifunkčních týmech. Koneckonců, samotní giganti berou týmy vážně: Například Google v roce 2015 zveřejnil výsledky svého několikaletého výzkumu týmů, vůbec prvního svého druhu v historii společnosti. Toyota zase tvrdí, že týmová práce je jedním ze tří klíčových pilířů organizací, které uspějí v komplexním světě 21. století. Přesto stále jen málo lidí pracuje ve skutečně efektivních týmech. Ukazuje se totiž, že týmová práce není tak intuitivní, jak se zdá, a většina lídrů nebo členů týmu přesně neví, jak týmy správně nastartovat, ani jak zvýšit výkon a motivaci už existujících týmů.
Co vám workshop přinese? Dvoudenní certifikovaný workshop Moderní rozvoj týmů vychází z mezinárodně uznávaného modelu rozvoje týmů The Rocket Model ™, který vytvořili renomovaní experti na leadership a organizační psychologii - Gordon Curphy, PhD. a Robert Hogan, PhD.
Raketový model navazuje na populární týmové modely jako Lencioniho 5 dysfunkcí nebo Tuckmanov Forming-Storming-Norming-Performing. Účastníkům poskytuje vědecky i praxí ověřené konkrétní, srozumitelné a jednoduše aplikovatelné postupy a nástroje na budování a udržování vysoce výkonných týmů.

Pro koho je workshop určený?

Agilní kouče, Scrum mastery, teamleadry, manažery, organizační konzultanty, HR profesionály, týmové kouče, facilitátory a kohokoli, koho zajímá psychologie týmů a rozvoj týmů

Obsah kurzu:

Workshop standardně pokrývá tyto tematické bloky:
• Leadership a týmová práce
• Psychologie týmů: Raketový model týmové práce a jeho složky
• Diagnostika týmové práce
• Followership
• Design týmového rozvoje
• Rozvoj týmů podle Raketového modelu (konkrétně aktivity / techniky)
Každé z těchto témat zahrnuje alespoň jednu aktivitu, techniku nebo nástroj. Účastníci ve skupinách prakticky využijí poznatky, které se právě naučili. Následně si účastníci odnášejí aktivity domů, resp. do vlastních týmů a organizací, které mohou začít rovnou rozvíjet.

Termíny:

5. - 6. 12. 2024 Bratislava
začátek 9:00, konec 17:00

Cena:

Cena: 780 € bez DPH.
V ceně kurzu je zahrnuté občerstvení a oběd. 

Lektor:

Rastislav Duriš -  certifikovaný facilitátor v metodice Management 3.0

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top